Hakkımızda

KARADENİZ CONTA   kurulduğu 1980 yılından beri sürekli gelişen vizyonu ile toplam kalite anlayışından taviz vermeksizin faaliyetlerini sürdürmektedir.

KARADENİZ CONTA  üretime başladığı ilk günden beri sızdırmazlık elemanları pistonlu ve paket   su hidroforu kauçuk yedek parçaları  şofben contaları çeşitli   doğalgaz kombi diyaframları  atık su adaptörleri  vibrasyon takozları  titreşim azaltıcı kauçuk  yataklar  akuple  bağlantı noktası  muhtelif kauçuk  kaplinler ve  her türlü   isteğe bağlı ölçü ebat ve kalitede fason imalatlar üretim garantisi  ile  imal edilmektedir

KARADENİZ CONTA olarak portföyümüzde yer alan ürünlerimizi NR, EPDM    SBR,  NBR, HNBR gibi  ham maddelerden vulkanize edilerek   mamül ürüne dönüştürülmektedir

KARADENİZ CONTA   müşteri memnuniyeti, odaklı kalite anlayışı ile hizmet veren ve sürekli gelişen bir organizasyon olmayı başarmıştır. Küçük, orta ve büyük ölçekli firmalardan uluslararası firmalara kadar geniş bir yelpazede en yeni teknoloji ile her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir. Konusunda uzman kadrosu, satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile her zaman müşterilerinin yanındadır.
 

KARADENİZ CONTA evrensel değerlere ve etik kurallara özen ve saygı gösteren bir kurum olarak ticari faaliyetini sürdürmektedir.