Vizyon-Misyon

Vizyonumuz

KARADENİZ CONTA, kurumsal yönetim sistemleri ve lider teknolojiye sahip üretim altyapısı ile küresel düzeyde ürünleri tercih edilen, ulusal pazarda KAUÇUK CONTA deyince akla ilk gelen kurum olmaktır.

KARADENİZ CONTA müşterilerinden  gelen tüm görüş, öneri ve şikayetleri hassasiyetle değerlendirerek mamül madde memnuniyetini ve aidiyetini azami düzeyde tutan, güçlü bir ürün markasına sahip olmaktır.

Misyonumuz

KARADENİZ CONTA olarak katkı sağladığımız sektörlerde, tüm paydaşların haklarını gözeterek ihtiyaca uygun, hızlı ve doğru çözümler üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirebilmek için hedeflerimiz:

  • KARADENİZ CONTA müşteri ilişkilerinde, pazar araştırmalarında, sektörel gelişmelerin takip edilmesi ve uyarlanmasında, rakiplerinden hızlı ve rakiplerine model teşkil eden bir anlayışla etkin, verimli ve sürekli gelişen bir sistem kurmaktır.
  • KARADENİZ CONTA güçlü özelliklerini, müşterinin algılamasını, fark etmesini ve inanmasını sağlayıcı pazarlama faaliyetlerini uygulayarak; tüm paydaşlarına sorumluluk bilinci, dürüstlük ve taahhütlerine sadakati yansıtır bir iş ahlakını benimsediğini fark ettirerek; KARADENİZ CONTA’yı Türkiye’de güvenilir, yenilikçi ve güçlü bir marka haline getirmektir.
  • KARADENİZ CONTA kârlılık, verimlilik ve etkinlik esasları çerçevesinde uluslararası ölçekte endüstriyel pazarlarda rekabet edebilecek ürün kalitesine ve standardizasyonuna ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek ve bunlara uygun olarak üretim ve alt yapı tesislerine sahip olmaktır.
  • KARADENİZ CONTA müşterilerine satış öncesinde ve satış sonrasında daima hizmete devam ederek, son teknolojiye sahip ürünleri müşterilere hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarla sunmaktır.